'; }?>
Mosiężne

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Tulejka mosiężna przeznaczona jest przede wszystkim do silników wysilonych, pracujących pod dużym obciążeniem. Materiał ten wykazuje się doskonałą efektywnością w odprowadzaniu ciepła z głowicy jednostki napędowej. Uszkodzenie zaworów często jest efektem nie tylk...

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Tulejka mosiężna przeznaczona jest przede wszystkim do silników wysilonych, pracujących pod dużym obciążeniem. Materiał ten wykazuje się doskonałą efektywnością w odprowadzaniu ciepła z głowicy jednostki napędowej. Uszkodzenie zaworów często jest efektem nie tylko nieprawidłowego smarowania, ale także stałego przegrzewania się materiału. W konsekwencji prowadzi to do wypalania gniazd lub talerza zaworowego, a także do odkształceń samego trzonka.

Uniwersalna tulejka mosiężna z naszej oferty jest dedykowana przede wszystkim do tych silników, dla których producent teoretycznie nie przewidział możliwości wymiany prowadnic zaworów. Produkujemy te części w wielu różnych rozmiarach. Gwarantuje to najlepsze możliwe dopasowanie podzespołów do konkretnej konstrukcji i ułatwia późniejszą ich obróbkę. Stosujemy wyłącznie najlepsze, certyfikowane materiały i dbamy o precyzję wykonania każdego elementu.

Zajmujemy się produkcją tulejek mosiężnych już od ponad 30 lat i możemy pochwalić się nie tylko ogromnym doświadczeniem w branży. Nieustannie inwestujemy w swój park maszynowy, dzięki czemu korzystamy obecnie wyłącznie z najnowocześniejszych technologii. Dodatkowo za prawidłowy przebieg procesu produkcji zawsze odpowiedzialni są kompetentni pracownicy. Najlepszym dowodem wysokiej jakości oferowanych przez nas części jest stale rosnące grono zadowolonych Klientów – zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Zachęcamy już teraz do dokładnego zapoznania się z nasz szeroką ofertą i do składania zamówień. Zapraszamy jednocześnie do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta. Tulejkę mosiężną należy idealnie dopasować do konstrukcji głowicy silnika benzynowego lub wysokoprężnego. Ważny jest również dobór odpowiedniego materiału pod kątem parametrów technicznych jednostki napędowej i sposobu jej eksploatacji. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, oferujemy wszystkim Klientom profesjonalne wsparcie techniczne.

Katalog produkowanych tulejek uniwersalnych naprawczych.

Więcej

Mosiężne Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów