Uprzejmie zawiadamiamy, że w dniach od 01 lipca do 31 lipca nastąpi przerwa urlopowa. Prosimy o uwzględnienie w/w przerwy przy składaniu zamówień.

Nasza firma od 1986 roku zajmuje się produkcją prowadnic zaworów do silników spalinowych. Ciągłe dążenie do poprawy jakości, nowoczesny park maszynowy, odpowiednio wyselekcjonowane surowce, wdrażanie nowoczesnych technologii oraz ponad trzydziestoletnie doświadczenie sprawiają, że wyroby naszej firmy od wielu lat cieszą się zaufaniem klientów zarówno w kraju jak i za granicą.

Nasza silna pozycja na rynku jest rezultatem szerokiego wachlarza oferowanych produktów, wciąż uzupełnianego o coraz to nowe pozycje, oraz nieustannej dbałości o jakość i standard obsługi klienta.

Nieustanne dążenie do utrzymana najwyższej jakości naszych prowadnic gwarantuje, iż dokonując zakupu w naszej firmie otrzymają Państwo najlepszy towar w konkurencyjnej cenie.

firma2.JPG

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.